Cenník našich služieb

Tepovanie cena

Grafický cenník našich služieb slúži len na orientačný výpočet ceny. Presná cena za naše služby sa vždy určí na mieste konania objednávky. Pri väčšom počte tepovaných/čistených objektov alebo pri tepovaní/čistení veľkometrážnych kobercov nás, prosím, vopred kontaktujte a vypracujeme Vám individuálnu cenovú ponuku. Pre vypracovanie kompletnej cenovej ponuky nás tak isto informujte na emaile info@vytepujto.sk.

Čo zahrňujú naše služby z cenníku našich služieb?

V cene za tepovania sedačky je komplet tepovanie sedačky s bočnicami, zadnou stranou a rozťahovacou časťou. Za tepovanie matracov je v cene zahrnuté aj tepovanie bočných strán matracov. Tepujeme koberce s krátkym a aj dlhým vlasom bez príplatkov. Tepujeme aj ostatný nábytok, ktorý nie je zahrnutý v cenníku našich služieb, ak obsahuje látkové alebo kožené časti. O možnosti tepovania nábytku, ktorý nie je zahrnutý v cenníku našich služieb sa môžete informovať na našom čísle 0908 243 022 alebo prostredníctvom nášho emailu info@vytepujto.sk. Kompletný rozpis našich služieb nájdete TU.

Objednávky našich služieb môžete vykonať aj prostredníctvom nášho ONLINE rezervačného systému, kde si vyberiete presný termín, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Minimálna objednávka musí byť 40 €. Cena dopravy v mestách Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prievidza a Handlová je 5€. V meste Bratislava je dopravné vo výške 7 €. Cena za dopravu v priľahlých obciach sa účtuje 0,50 € / km od najbližšieho prevádzkového mesta (počíta sa cesta tam aj späť).

Chcete si zarezervovať termín?

Termín si môžete priamo zarezervovať cez ONLINE rezerváciu na našej stránke: