Aké služby ponúkame?

Tepovanie kobercovTepovanie sedačiekTepovanie matracovČistenie koženého nábytkuDezinfekciu ozónom

TEPOVANIE

Kvalitná práca je naša priorita a spokojný zákazník je náš cieľ. Tepovanie kobercov , sedačiek, matracov a odstraňovanie nečistôt nás baví, preto nás naša práca napĺňa a robíme ju s potešením. Tepovanie je skvelý spôsob ako odstrániť z Vášho nábytku nečistoty, fľaky, prachové roztoče a ďalších nežiadúcich obyvateľov Vašej domácnosti.

Ako prebieha tepovanie kobercov, sedačiek a matracov?

Pred tepovaním sa tepovaná plocha musí skontrolovať a nanesie sa prvá vrstva čistiaceho prostriedku. Následne sa plocha extrakčne namočí profesionálnym čistiacim prostriedkom. Neskôr sa musia fľaky manuálne narušiť, aby sa odstránili. Po kompletnom namočení sa prípravok pomocou tepovacieho prístroja vytiahne von a spolu s ním sa vytiahnu aj všetky škvrny a nečistoty.

Tepovací prístroj zabezpečí to, že sa z tepovaného materiálu kompletne vytiahne čistiaci roztok a zabráni sa tak tvorbe plesní. Na tepovanie používame iba profesionálne prostriedky a stroje. Tepovanie kobercov sa líši od tepovanie sedačiek a tepovania matracov v spôsobe samotného tepovania a v tvrdosti použitých kef.

Proces mokrého tepovania zabezpečí to, že sa z tepovaného materiálu odstránia všetky fľaky a nečistoty, zápach a materiál sa celkovo „oživí“.

Termíny si u nás môžete zarezerovať pomocou ONLINE rezervácie, telefonátu, vyplnením objednávkového formulára alebo prostredníctvom emailu.

tepovanie sedačky
tepovanie kobercov
čistenie koženej sedačky
Čistenie kožených sedačiek

ČISTENIE
KOŽENÉHO NÁBYTKU

Máte problém, že sa Vám zafarbila Vaša sedačka od riflí? Alebo je Váš kožený nábytok len zájdený a potrebuje oživiť?

Koža, špeciálne kožené sedačky, sa používaním prirodzene zafarbia. Zafarbí sa od riflí, teplákov, tričiek alebo aj od ľudskej kože. To však od teraz už nepredstavuje pre Vás žiadny problém!

MY Vám kožený nábytok vyčistíme a vrátime mu opäť vzhľad ako keď ste ho kúpili. Koža ostane po vyčistení krásne čistá, lesklá a po následnej impregnácii bude dostatočne chránená pred vonkrajším vplyvom.

Na čistenie kože používame len profesionálne prostriedky a nástroje. Čistíme skoro všetky typy kože a koženého nábytku. Po vyčitení sa koža naimpregnuje, čím sa ochráni na dlhý čas.

Termíny si u nás môžete zarezerovať pomocou ONLINE rezervácie, telefonátu, vyplnením objednávkového formulára alebo prostredníctvom emailu.

DEZINFEKCIA OZÓNOM

Dezinfekcia ozónom – hlavné výhody:
Likviduje 99,9% plesní, baktérií a vírusov.

Neutralizuje pachy.

Preniká do všetkých kútov a pórov všetkých materiálov.

Čo je ozón?

Ozón je bezfarebný, vo vyšších koncentráciách belasý plyn, ťažší ako vzduch. Je tvorený tromi atómami kyslíka (O3). Hovorí sa mu tiež „aktívny kyslík“. Vzhľadom k nahromadenej energii je molekula ozónu veľmi nestabilná a po krátkej dobe sa späť samovoľne rozpadá na kyslík (O2).

Čo všetko dezinfikujeme – čistíme ozónom?

Automobily:
Osobné vozidlá, dodávky, nákladné vozidlá, sanitné a policajné vozidlá, autobusy, taxíky a iné dopravné prostriedky.

Obytné priestory:
Spálne, detské izby, šatníky, obývacie izby, jedálne, kuchyne.

Úžitkové priestory:
Zatuchnuté pivnice, garáže, podkrovie, úložné priestory. Čistenie ozónom je veľmi efektívny spôsob, ktorý eliminuje, neutralizuje zatuchnutý zápach, tvoriace sa plesne, zápach po cigaretovom dyme…

Fitness centrá, rehabilitačné centrá, telocvične, šatne, sauny.
Školy, škôlky, jasle, detské a materské centrá:
Zdravie detí je na prvom mieste! Čistenie ozónom je účinný nástroj pre likvidáciu baktérií, plesní v priestoroch škôl, škôlok, jaslí. Zlepšuje tým imunitu detí a najmä im umožňuje dýchať čistý vzduch ako na horách po búrke.

Ako prebieha proces dezinfekcie ozónom?

Dezinfekcia ozónom sa vykonáva prostredníctvom generátora ozónu. Náš pracovník príde ku Vám domov aj s generátorom. Pred samotnou dezinfekciou miestnosti je dobré, aby ste priestor vyvetrali, odstránili z miestnosti všetky zvieratá, rastliny a pootvárali všetky skrine a šuflíky. Počas procesu dezinfekcie sa v miestnosti nemôžu zdržiavať žiadne osoby. Trvanie dezinfekcie miestnosti sa odvíja od jej veľkosti. Po dezinfekcii sa priestor musí vyvetrať, aby sa ozón dostal preč z miestnosti. Zvyšný ozón sa rozloží na kyslík do hodiny po procese dezinfekcie.

Dezinfekcia ozónom
Dezinfekcia ozónom
tepovanie kobercov
Katarína VeselovskáKatarína Veselovská
09:18 07 Jan 24
S tepovanim môjho koberca som bola veľmi spokojná. Firmu vrelo odporúčam. Určite volám aj nabudúce.
Marek KrškaMarek Krška
18:11 06 Jan 24
Za mňa 100% spokojnosť… určite odporúčam aj ostatným, látkové kreslo ktoré som tu dal tepovať bolo úplne ako nové. Určite vaše služby ešte v budúcnosti využijem. Ďakujem
Boris GodálBoris Godál
17:27 06 Jan 24
Perfektne a profesionálne odvedená práca. Veľká spokojnosť! Odporúčam
Diana BílekováDiana Bíleková
16:41 06 Jan 24
Vždy veľká spokojnosť s komunikáciou aj s tepovaním rôznych povrchov. Určite odporúčam, využívame opakovane.
Martin RačekMartin Raček
16:22 06 Jan 24
Super služba. Ochota a kvalita.
Eliška RosinováEliška Rosinová
18:15 10 Jul 23
So službou tepovania som bola veľmi spokojná. Dali sme si vytepovať gauč a kreslo. Máme dve malé deti a výsledok bol perfektný. Určite odporúčam túto spoločnosť. Od dohodnutia termínu až po samotné tepovanie, všetko prebehlo ochotne a profesionálne. V budúcnosti určite využijeme ich služby, teraz zase na tepovanie kobercov.
Viera HudecováViera Hudecová
15:08 29 Apr 23
So službami firmy Vytepujto som veľmi spokojná. Profesionálne čistenie čalúnenia sedačky, lepených i kusových kobercov prevedené vo výbornej kvalite. Príjemná komunikácia a dobrá cena sú bonus, ktorý posúva firmu na primeranú úroveň. Odporúčam využiť jej služby. Viera Hudecová.
Lenka TLenka T
18:08 23 Feb 23
Čistili nám L-kovú sedačku, kreslo s taburetkou a jedálenské stoličky. Boli sme veľmi spokojní, nábytok vyzerá ako nový, tak vrelo odporúčame každému.
Miro “Borby st.”Miro “Borby st.”
14:23 04 Feb 23
Ústretový, profesionálny prístup. Rýchle jednanie a dostupnosť. Hodnota práce zodpovedá cene. Milý človek s poctivou prácou.
Zlatica IskrováZlatica Iskrová
18:55 22 Jan 23
Veľká spokojnosť
Marianna KubányiMarianna Kubányi
18:25 18 Jan 23
Služby som využila viackrát. S tepovaním som bola vždy spokojná, všetko bolo podľa predstáv, tak isto ústretová a profesionálna komunikácia zo strany firmy, tepovanie dohodnuté na presný čas, určite služby využijeme aj v budúcnosti😊 jednoznačne odporúčam.
Janka TuschlJanka Tuschl
07:16 18 Jan 23
Precízne a poctivé tepovanie. Rýchly termín. Sedačka, matrace, stoličky a koberce sú ako nové. Služby využívame opakovane.
Janka HraškováJanka Hrašková
18:46 15 Jan 23
Spokojnosť s celkovým prístupom, komunikáciou, výsledkom 👌
Danka ŠtadlerováDanka Štadlerová
16:40 15 Jan 23
Veľká spokojnosť 👍
Lukáš LukášLukáš Lukáš
13:24 15 Jan 23
Vynikajúci prístup, kvalitná práca. Opakovane som využil službu a dobudúcna opäť určite využijem. Odporúčam.
Dominika KadlubekováDominika Kadlubeková
12:01 15 Jan 23
Veľmi milý pán, s ktorým som sa vždy dohodla na termíne tepovania, ktorý mi vyhovoval. Gauč i koberce sú po tepovaní vždy čisté a voňavé. Tepovanie využívam aspoň 2x za rok (malé dieťa v domácnosti), určite odporúčam túto firmu - som vždy veľmi spokojná, s prístupom, kvalitou i cenou.
Miroslav JakubikMiroslav Jakubik
18:48 14 Jan 23
Najlepsi tepovaci servis aky sme kedy mali.. seriozny pristup, vyborna komunikacia, vynikajuca kvalita cistenia, po dokonceni tepovania boli veci ako nove.. vyuzili sme aj moznost tepovania auta a detskych autosedaciek, bal som sa do tak cisteho auta aj sadnut.. cena bezkonkurencna s porovnanim inych tepovacich servisov.. vyuzivame pravidelne a preto mozem len vrelo odporucit 🙂
Michaela NemcováMichaela Nemcová
10:23 14 Jan 23
Veľmi milý, ochotný pán so skvelým prístupom a precíznou prácou. Krátka doba čakania na termín čistenia. Služby využívame už asi 2 roky. Top 👌🏼
js_loader
Tepovanie Zvolen a okolie - Vytepujto.sk
5.0
Na základe 35 recenzií
powered by Google
Petra ZaťkováPetra Zaťková
17:33 08 Jan 24
Veľká spokojnosť, profesionálny prístup a kvalitne odvedená práca. Môžem len odporučiť.
Jana SekeresovaJana Sekeresova
18:08 07 Jan 24
S tepovaním sme boli spokojní, precízna práca. Ďakujeme
Michal RidzonMichal Ridzon
12:49 07 Jan 24
Využívame už niekoľko rokov.
Andrea VraštiakováAndrea Vraštiaková
22:11 06 Jan 24
Výborná spolupráca, pefekné služby. Určite si Vás objednám aj nabudúce.
PAPEVA s.r.o.PAPEVA s.r.o.
19:10 06 Jan 24
Najlepsie tepovanie, ochota vyhovieť termínom. Ich sluzby využivame, už viac, ako 5 rokov.. a vieme prečo, kvalita a profesionalita
Ďakujem za super prácu sme spokojní a doporučujem všetkým.
Jana ŠabíkováJana Šabíková
11:40 02 May 23
Využili sme službu tepovanie gauča a matracov. S vyčistením sme spokojní, ako aj s komunikáciou. Gauč a matrace sú bez fľakov a sú krásne voňavé. Oceňujem ochotu prísť aj skôr, ak si to situácia vyžaduje :) Určite si službu objednáme aj na budúce. Ďakujeme :)
V. BV. B
14:39 29 Apr 23
Komunikácia na 1 všetko mi pán vysvetlil, čo ma zaujímalo ochotný, milý. Čistenie škvŕn a tepovanie Ok .Určite odporúčam 😊
Michala BubelínyMichala Bubelíny
09:37 29 Apr 23
Profesionálne odvedená práca za prijateľnú cenu. Pán makal až mu pot cícerkom tiekol, aby bol gauč čo najskôr vyčistený. Bezproblémová komunikácia. Odporúčam!
Andrea VýbohováAndrea Výbohová
10:39 08 Feb 23
Odporúčam všetkým tepovanie, milý profesionálny a hlavne kvalitná práca, opakovane k nám domov chodí už niekoľko rokov a nemenila by som ☺️
Martina MojžišováMartina Mojžišová
08:54 07 Feb 23
Veľká spokojnosť,sedacia súprava a kobeberce opäť ako nové,vydenzifikované,prevoňané. Spokojnosť aj s cenou. Vrelo odporúčam.
Soňa LuptákováSoňa Luptáková
19:33 04 Feb 23
Veľmi dobrá skúsenosť. Pán je milí a ústretový, a gauč je čistý a voňavý. Určite vrelo odporúčam
Simona VrbovskáSimona Vrbovská
21:15 12 Jan 23
Všetko bolo v poriadku, perfektný servis. Môžěm len odporúčať.
Olsiak RobertOlsiak Robert
11:35 10 Jan 23
Super servis. Príchod načas. Práca dôsledná. Odporúčam
Monika KocianováMonika Kocianová
07:42 09 Jan 23
Som veľmi veľmi spokojna s poskytovanymi službami. Nikdy nebol s ničím problém a samozrejme sa mi veľmi cení snaha o čo najrýchlejšie objednanie zákazníka 😊Ďakujem
Zuzana SmutnáZuzana Smutná
15:12 08 Jan 23
Bolo sme velmi spokojni, sluzbu vyuzijeme aj do buducna.
Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
10:32 08 Jan 23
Profesionálne a kvalitné služby. Odporúčam!
js_loader
Vytepujto.sk
5.0
Na základe 23 recenzií
powered by Google
Peter CernakPeter Cernak
18:10 09 Nov 23
Super
Lujza DorazilovaLujza Dorazilova
08:57 28 Oct 23
Táto firma má od nás všetkých 5 :) odporúčame
Iv MuraniovaIv Muraniova
10:51 15 Aug 23
Veľmi dobrý prístup a vytepované dokonale.
Pavla NovákováPavla Nováková
15:32 08 May 23
Zuzana PukačováZuzana Pukačová
10:21 29 Apr 23
Veľmi milí mladý muž, ktorý príde vždy podľa dohody, vytepuje všetko ako najlepšie vie ,nieje problém ho na mieste poprosiť o tepovanie aj nedohodnutych vecí, vrelo odporúčam.
Daniela JurkemikováDaniela Jurkemiková
10:53 28 Apr 23
Milý pristup,slušná komunikácia,výsledok veľmi dobrý.Určite budem kontaktovať opäť.
Oľga MatejkováOľga Matejková
22:24 18 Feb 23
So službami som bola veľmi spokojná, veľká profesionalita, ochota, každému odporúčam využiť služby firmy
Michaela DemeterMichaela Demeter
15:19 04 Feb 23
Rýchla komunikácia a super kvalita, gauč a kreslo ako nové. Určite odporúčam. Ďakujem
Katarína SegetováKatarína Segetová
17:23 16 Jan 23
Najlepšie tepovanie , úžasný prístup, veľmi príjemná spolupráca. Všetko na vysokej úrovni, odporúčam aj priateľom . Veľká spokojnosť.
Ing.Lenka MihálováIng.Lenka Mihálová
22:28 08 Jan 23
Niet co dodat.Skvele!Rychle,profesionalne do posledneho detailu.🙂dakujeme
Milica AbrahámováMilica Abrahámová
18:39 08 Jan 23
Služby firmy som využila viackrát a vždy som bola spokojná s prácou aj komunikáciou. Môžem len odporučiť.
Alžbeta DovcováAlžbeta Dovcová
17:49 08 Jan 23
Bola som velmi spokojna, aj s komunikaciou (prisiel mi aj mail aj sms s potvrdenim rezervacie na presny datum aj cas, takisto sms den vopred s pripomenutim terminu tepovania), aj s pristupom aj s odvedenou pracou.
Veronika KassayovaVeronika Kassayova
15:27 02 Sep 21
Veľmi som spokojná s vytepovanim. Odporúčam 👍
Marek LevakMarek Levak
08:32 02 Jul 20
Vynikajuce sluzby, vyuzijeme znovu.
Darina KrónerovaDarina Krónerova
13:58 07 Jun 20
Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
10:45 10 Mar 20
Martin KarajMartin Karaj
09:51 18 Mar 18
Skvelá komunikácia, profesionálne služby. Môžem len odporučiť.
js_loader

Chcete si zarezervovať termín?

Vykonajte ONLINE rezerváciu priamo na našej stránke.